Beni bu blog mahvedecek, hissediyorum bunu

Eveeeet… İşle ilgili okumam gereken şeylerin bir kısmını okumayı bitirdim ve kendime ödül olarak biraz zaman verdim blogumda harcanmak üzere. Sonradan görme olunca böyle oluyormuş demek ki, sürekli bir şeyler yazasım geliyor, kendimi zor tutuyorum.
Sanki bu güne kadar aklımda tutmuşum her düşündüğüm şeyi de, blog açınca hepsini birden girivermek istiyorum, maazallah unutulur gider kaygısıyla. Halbuki yıllardır aklımdaydı tüm bu fikirlerin hepsi ve unutmadım da çoğunu -hepsini demek biraz iddialı olur diye, demiyorum-. Hatta paylaştım da onları diğer bazı sitelerde belli formata uygun bir biçimde. Ama tamamen istediğin şekilde paylaşabilmek epey farklı ve acayip özgür hissettiriyor insana kendisini(özgürlüğü buna indirgediğim için utanmalıyım sanırım).
İşte şimdi yazmaya, düşünceleri/yaşananları/saçmalıkları kayıt altına almaya başlayınca azalacaklarına artmaya doğru yöneldiler. Habire yeni şeyler geliyor aklıma, musluğu bir kere açtım şimdi de tutamıyorum.
Ama madem tamamen benden, benim saçmalıklarımdan ve sair şeylerden oluşacak bu blog, istediğim kadar yazabilirim, keyfimce gönderebilirim “saçmalıklarımı”. Kime ne?
Şimdi biraz daha iş güç yapmak lazım, sonra bir konferansa gideceğim, akşam da tiyatro var. Yarın için evde çalışmak gibi planlarım var ama kıssssmet demek istiyorum.
Bu blogculuk sanırım benim felaketim olacak, Orhan Veli’yi de mahveden güzel havalarla birleşerek.
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s